Witaj w Strefie Logowania

 

Czekamy na kontakt od Ciebie. 22 598 77 00
Aktualności
19.07.2021

Za pośrednictwem naszej Spółki oraz dynamicznie rosnącej liczby doradców, klienci Q Value zainwestowali już ponad 1 mld zł. Środki zostały ulokowane w rozwiązania, oparte o fundusze inwestycyjne otwarte oraz fundusze inwestycyjne zamknięte zarządzane przez renomowane instytucje finansowe. Starannie wyselekcjonowane przez nas produkty dostarczają satysfakcjonujących i powtarzalnych wyników w średnim i długim terminie, a dostępna oferta dopasowana…

17.05.2021

Jeśli cenicie sobie niezależność, pragniecie współpracować z największym prywatnym podmiotem na regulowanym rynku finansowym i zależy Wam na posiadaniu dla swoich Klientów szerokiej oferty produktów, począwszy od emisji akcji, przez obligacje, po otwarte i zamknięte fundusze, nie czekajcie…tylko aplikujcie! Q VALUE to przede wszystkim bogata i nieskazitelna historia firmy działającej na rynku finansowym w Polsce….

15.04.2021

Za pośrednictwem naszej Spółki oraz dynamicznie rosnącej liczby doradców, klienci Q Value zainwestowali już ponad 940 mln zł. Środki zostały ulokowane w rozwiązania, oparte o fundusze inwestycyjne otwarte oraz fundusze inwestycyjne zamknięte zarządzane przez renomowane instytucje finansowe. Starannie wyselekcjonowane przez nas produkty dostarczają satysfakcjonujących i powtarzalnych wyników w średnim i długim terminie, a dostępna oferta dopasowana…

31.03.2021

Szanowni Państwo, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragniemy życzyć ciepłych i pełnych radości Świąt, a także wielu satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.

29.03.2021

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od 29 marca 2021 r. Esaliens Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA zmienia adres swojej siedziby. Adres Esaliens TFI SA aktualny od 29 marca 2021 r. to: ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA ul. Warecka 11A 00-034 Warszawa Tym samym zmianie ulega również adres siedziby wszystkich funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Esaliens TFI SA….

08.03.2021

Wszystkim Paniom, w tym wyjątkowym dniu życzymy wielu sukcesów, radości, uśmiechu i spełnienia zawodowego! Dobrego i inspirującego dnia Wszystkim!