Witaj w Strefie Logowania

 

Czekamy na kontakt od Ciebie. 22 598 77 00
Aktualności
25.04.2022

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty funduszy otwartych dostępnych na naszej platformie Q Fund o produkty oferowane przez Caspar TFI. 

23.03.2022

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu oferty funduszy otwartych o produkty oferowane przez UNIQA TFI oraz VIG C-QUADRAT TFI, które są dostępne na naszej platformie Q Fund. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami.

01.02.2022

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że począwszy od 01.02.2022 r. nowym adresem siedziby Q Value S.A. jest: Widok Towers – Al. Jerozolimskie 44 (10 piętro) 00-024 Warszawa Nasze telefony pozostają bez zmian. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

05.01.2022

Wszyscy dobrze wiemy jak cudownie jest pomagać, dlatego jak co roku gramy razem z Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Celem tegorocznego 30. Finału WOŚP jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci e-Skarbonkę Grupy QValue Crowdway Vortune Equity S.A. znajdziecie w poniższym linku https://lnkd.in/dCNJTwtA #qvalue #vortuneequity #crowdway #WOŚP

15.12.2021

Jesteśmy dumni z naszych Pracowników i Partnerów, którzy dołączyli do tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki.🎅🎄 Dzięki ich wielkiemu sercu i zaangażowaniu udało się wesprzeć wspaniałą Rodzinę Pani Aleksandry.💖 Dziękujemy wszystkim za bezinteresowną pomoc, okazanie wielkiego serca i życzliwość!! To dzięki Wam, w wybranym przez nas Domu w te Święta zagości radość, nadzieja i przekonanie, że nikt…

06.10.2021

Jako agent firmy inwestycyjnej Domu Maklerskiego Q Securities S.A. jesteśmy członkiem konsorcjum dystrybucyjnego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi tej oferty – pod adresem https://qsecurities.pl/emisja-publiczna-obligacji-kredyt-inkaso-s-a-seria-h1/# *Inwestowanie w obligacje korporacyjne wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowy opis ryzyk znajduje się w prospekcie podstawowym. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą Centralą lub Doradcami.