Zarząd

Q Value tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu renomowanymi instytucjami finansowymi, takimi jak towarzystwa funduszy inwestycyjnych, banki i domy maklerskie. Teraz swoje umiejętności, wiedzę i kontakty ze wspomnianymi instytucjami wykorzystujemy, aby tworzyć nową jakość na rynku pośrednictwa finansowego.

Firma i licencje

Q Value SA powstała w 2014 roku i jest niezależna oraz niezwiązana kapitałowo z korporacjami rynku finansowego

Zobacz
Michał Stanek
Prezes Zarządu

Od 1999 roku związany z polskim rynkiem inwestycyjnym.

Karierę rozpoczynał w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych, towarzystwach funduszy inwestycyjnych, powszechnym towarzystwie emerytalnym oraz departamentach Private Banking i Wealth Management globalnych banków komercyjnych. Podróżnik, pasjonat fotografii, trener, wykładowca, autor wielu publikacji w prasie branżowej.

Norbert Talarczyk
Członek Zarządu

Norbert Talarczyk doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w branży finansowej, zarówno po stronie dystrybutora, jak i asset menadżera, pracując m.in. dla zagranicznych liderów z branży, takich jak Citibank, BlackRock i KBC Asset Management.

Wiedzę teoretyczną i praktyczną wykorzystywał we współpracy z krajowymi asset menadżerami jak SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych- gdzie w randze Członka Zarządu odpowiadał za rozwój dystrybucji detalicznej i emerytalnej. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój obszaru Inwestycji i Private Banking w Velo Bank S.A.

Partnerzy