Kompleksowe zarządzanie prywatnym majątkiem wymaga doskonałego nadzoru i zdolności do zarządzania szeroką gamą rozwiązań w szybko zmieniającej się globalnej społeczności. Dostarczamy wysokiej jakości, dostosowane do potrzeb firmy rodzinnej i klientów indywidualnych usługi, które spełniają osobiste potrzeby w zakresie zarządzania majątkiem w trakcie ewolucji. Zapewniamy skuteczne sposoby zarządzania kapitałem w całym cyklu generowania, konsolidacji i sukcesji majątku.

Naszymi klientami są rodzinny, właściciele firm, przedsiębiorcy, kadra kierownicza, zarządzający aktywami i spadkobiercy następnego pokolenia. Rozumiemy, że każda rodzina, jej biuro, biznes i wartości różnią się od siebie. Staramy się z powodzeniem tworzyć globalną sieć rozwiązań, aby wspierać ich unikalne potrzeby.

Dostosowujemy do potrzeb klienta usługi, które zapewniają elastyczność i możliwość szybkiej aktualizacji strategii do zmieniających się wymagań rynkowych. Łączymy kompleksowe usługi świadczone przez zespół doświadczonych specjalistów, wspieranych przez wiodącą na rynku technologię. Cenimy sobie naszą zdolność wdrażania skutecznego procesu zarządzania, który jest jasny, zwięzły i wydajny. Nasze usługi są: innowacyjne, zapewniają wyniki a co najważniejsze są transparentne i jasne dla Klienta.

Będziemy współpracować z Twoimi obecnymi Partnerami, aby zapewnić, że wszystkie aspekty Twojej sytuacji rodzinnej są brane pod uwagę, w tym: podatki, prawo, zarządzanie aktywami i pośrednictwo ubezpieczeniowe. 

Family office Q Value