Aktualności

Powrót

Zmiany w Zarządzie Q VALUE

20.11.2023

Rada Nadzorcza Q Value powołała nowego członka zarządu spółki – Norberta Talarczyka

To istotne wzmocnienie kompetencji, które jest kolejnym krokiem przyjętej 3 lata temu strategii dynamicznego rozwoju spółki.Pozyskanie nowego członka zarządu ma na celu ekspansje dystrybutora w zakresie rozwoju i dywersyfikacji kanałów dystrybucyjnych.

Norbert Talarczyk doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w branży finansowej, zarówno po stronie dystrybutora, jak i asset menadżera, pracując m.in. dla zagranicznych liderów z branży, takich jak Citibank, BlackRock i KBC Asset Management.

Wiedzę teoretyczną i praktyczną wykorzystywał we współpracy z krajowymi asset menadżerami jak SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oraz ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych- gdzie w randze Członka Zarządu odpowiadał za rozwój dystrybucji detalicznej i emerytalnej. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój obszaru  Inwestycji i Private Banking w Velo Bank S.A

Posiada bogate doświadczenie poparte wynikami w obszarze zarządzania sprzedażą, budowania strategii sprzedaży i jej wdrażania.Jest absolwentem centrum szkoleń kadry menadżerskiej „Gamma” w zakresie zarządzania zespołem, rozwoju pracownika, zarządzania zmianą czy doborem kadr, a także motywowania, planowania i przywództwa w biznesie.

Norbert Talarczyk posiada tytuł magistra ekonomii, który uzyskał na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu ze specjalizacją „Inwestycje kapitałowe i strategie finansowe przedsiębiorstw”.

Q Value S.A.
Sprawdź naszą ofertę
Jeśli chcesz odkładać na emeryturę
Dowiedz się więcej