Aktualności

Powrót

Klienci Q Value zainwestowali już 1 mld złotych!!

19.07.2021
Klienci Q Value zainwestowali już 1 mld złotych!!

Za pośrednictwem naszej Spółki oraz dynamicznie rosnącej liczby doradców, klienci Q Value zainwestowali już ponad 1 mld zł.

Środki zostały ulokowane w rozwiązania, oparte o fundusze inwestycyjne otwarte oraz fundusze inwestycyjne zamknięte zarządzane przez renomowane instytucje finansowe. Starannie wyselekcjonowane przez nas produkty dostarczają satysfakcjonujących i powtarzalnych wyników w średnim i długim terminie, a dostępna oferta dopasowana jest do wymagań różnych grup inwestorów i w pełni umożliwia efektywną dywersyfikację portfeli.

„Ostatni rok to dla spółki okres bardzo intensywnej pracy. W tym okresie aktywa zainwestowane przez naszych klientów podwoiły się, otworzyliśmy 5 oddziałów i zatrudniliśmy nowych Wealth Managerów w kilku miastach w Polsce. W obecnej chwili skupiamy się na dalszym rozwoju oferty – jesteśmy w trakcie podpisywania dwóch umów z polskimi TFI oraz jednym zagranicznym, zainteresowanym dystrybucją w Polsce. Rozmowy powinny się zakończyć w trzecim kwartale. Równolegle do końca roku planujemy otwarcie nowych oddziałów w kolejnych miastach w Polsce. W ofercie znajdą się wkrótce jednak nie tylko nowe fundusze, ale także ubezpieczenia majątkowe i życiowe. Te produkty będą skierowane głównie do klientów firmowych i będą raczej uzupełnieniem niż filarem biznesu”.

Michał Stanek
Sprawdź naszą ofertę
Jeśli chcesz odkładać na emeryturę
Dowiedz się więcej