Aktualności

Powrót

Q VALUE S.A. poszukuje Wealth Managerów

17.05.2021
Q VALUE S.A. poszukuje Wealth Managerów

Jeśli cenicie sobie niezależność, pragniecie współpracować z największym prywatnym podmiotem na regulowanym rynku finansowym i zależy Wam na posiadaniu dla swoich Klientów szerokiej oferty produktów, począwszy od emisji akcji, przez obligacje, po otwarte i zamknięte fundusze, nie czekajcie…tylko aplikujcie!

Q VALUE to przede wszystkim bogata i nieskazitelna historia firmy działającej na rynku finansowym w Polsce. Jesteśmy największym niezależnym AFI domu maklerskiego w Polsce – QSecurities. Niemal miliard aktywów, unikatowe systemy informatyczne, wsparcie dużej i transparentnej prywatnej grupy kapitałowej, najszersza i niezależna oferta produktowa z branży finansowej.

Wysoki poziom oraz dokładna selekcja partnerów poparta szeregiem analiz to nasza domena. Rozumiemy realia obecnego rynku i wiemy jak ważna jest jakość oferty.

Na dzień dzisiejszy Q VALUE SA to również najdynamiczniej rozwijająca się spółka na rynku finansowym w Polsce. W związku z powyższym  rozbudowujemy nasze zespoły w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach, Białymstoku, Łodzi, Lublinie, Kielcach i Olsztynie.

Osoby lub Zespoły zainteresowane współpracą, prosimy o przesyłanie CV wraz ze wskazaniem lokalizacji na adres: rekrutacja@qvalue.pl 

Q Value S.A.
Sprawdź naszą ofertę
Jeśli chcesz odkładać na emeryturę
Dowiedz się więcej